ترندهای آرایش ۲۰۲۱

بریم با هم به ترندهای میکاپ و آرایش سال ۲۰۲۱ یه سری بزنیم

access_time ۱۳۹۹ پنج شنبه ۳۰ بهمن
remove_red_eye 225 بازدید
ترندهای  آرایش  ۲۰۲۱

 

ترند های مدل آرایش ۲۰۲۱:

سال ۲۰۲۱ در سایه ویروس کروناآغاز شده است و پیش بینی می شود تا آغاز فاز اولیه واکسیناسیون گسترده در اواخر تابستان ۲۰۲۱، شرایط تغییری نکند. در سالی که پیش روست استفاده از ماسک های صورت اجباری است و شاید به همین دلیل باشد که توجه بیشتر ترند های آرایش و میکاپ متوجه چشم ها و باقی بخش های صورت می باشد. با توجه به این نکته در این مقاله، به بررسی ده ترند آرایشی و مدل آرایش سال ۲۰۲۱ خواهیم پرداخت

 

ترند شماره ۱: خط چشم های پهن و گربه ای

از آنجایی که استفاده از ماسک در بیشتر کشورهای دنیا یک قانون است، به نظر می رسد که بستر لازم برای رشد دوباره خط چشم های پهن و گربه ای فراهم شده است. با استفاده از مداد های چشم ماژیکی و معمولی می توانید خطوط موربی را در بخش بالایی پلک ها ایجاد کنید و آن ها را به یک مثلث ظریف و باریک در انتهای چشم متصل کنید. ضخامت خط چشم با توجه به سلیقه و همچنین آناتومی صورت شما تعیین می شود. اگر تجربه چندانی در کشیدن خط چشم ندارید، بهتر است تمرین را از همین امروز شروع کنید، چرا که سال ۲۰۲۱ خط چشم های پهن، ترند خواهند شد.

 

ترند شماره ۲: ریمل های رنگی

تمام توجه ها در سال ۲۰۲۱ متوجه چشمان ماست، بنابراین استفاده از یک ریمل رنگی می تواند ایده خلاقانه و جذابی باشد. اگر استفاده از ریمل های رنگی کمی از اصول استایل محافظه کارانه شما به دور است، می توانید آن را با ریمل های مشکی و قهوه ای معمولی خود ترکیب کنید. یک لایه ریمل رنگی را بر روی مژه های خود بزنید و سپس ریمل مشکی و یا قهوه ای تیره خود را به صورت ضربدری بر روی مژه ها استفاده کنید. این کار به شما کمک می کند تا ضمن ایجاد یک لایه قوی از ریمل ها، از تند بودن رنگ مورد استفاده خود بکاهید و یک ظاهر ملایم تر را تجربه کنید. ریمل های ابی و سبز تیره از جمله محبوب ترین رنگ ها در ژانویه سال ۲۰۲۱ بوده اند

 

ترند شماره ۳: مژه های بلند

مژه های بلند یکی از المان های زیبایی چشم ها به شمار می رود که در سال ۲۰۲۱ بیش از هر زمان دیگری، مورد توجه است. لیفت مژه ها و یا کاشت آن ها تحت نظر یک فرد متخصص می تواند زیبایی چشمان شما را دو چندان کند. پیش بینی می شود استفاده از ریمل های حجم دهنده و همچنین مژه های مصنوعی در سال ۲۰۲۱ بسیار رواج پیدا کند. هر آنچه که می تواند توجه دیگران را به زیبایی چشمان شما معطوف کند، در سال ۲۰۲۱ کاربرد پیدا خواهد کرد.

 

ترند شماره ۴: لب های رنگ آمیزی شده

اگرچه بیشتر توجه ترند های آرایشی در سال ۲۰۲۱ معطوف چشم ها است، اما نمی توان از اهمیت آرایش لب ها در سال ۲۰۲۱ غافل شد. تماس های کاری و تصویری با استفاده از اسکایپ و زوم موقعیت های عمومی هستند که می توانید بدون استفاده از ماسک در آن ها به راحتی صحبت کنید. بنابراین بهتر است برای چنین موقعیت هایی در سال ۲۰۲۱ آماده شد. برای شرکت در تماس های تصویری، از رژ لب های پررنگ استفاده کنید. رژ لب هایی با تناژ قرمز، نارنجی و قهوه ای از جمله رنگ های محبوب در انواع ترند میکاپ ۲۰۲۱ خواهند بود. یکی از معضلات رایج، پاک شدن رژ لب ها در اثر تماس آن ها با ماسک های صورت از جمله ماسک صورت طرحدار  است. برای جلوگیری از این امر، می توانید از محافظ های لب و یا برق لب ها استفاده کنید.

 

ترند شماره ۵: بازگشت به اوایل دهه ۲۰۰۰

در اوایل دهه ۲۰۰۰ ابروهای پهن، لب های پر و رژ لب های قهوه ای بسیار رواج داشتند. با بررسی دنیای مد و جدید ترین مدل های ارائه شده توسط آرایشگران ماهر، متوجه خواهیم شد که این ترند بار دیگر به خیابان ها بازگشته است. برای داشتن ابروهایی پر می توانید از سایه ابرو و یا مداد ابرو مناسب استفاده کنید. بهتر است با کمک یک مداد ابرو نازک، ضربه های آرام و رو به بالایی را در داخل ابرو ایجاد کنید. این کار به شما کمک می کند تا ابروهایی پر و با ظاهر طبیعی را تجربه کنید.

برای داشتن لب های پر نیز می توانید در ابتدا از یک خط لب با رنگ خنثی و نزدیک به رنگ پوست خود شروع کنید. دور لب خود را با کمک این مداد مشخص کنید و سپس با استفاده از رژ لب مرطوب، تمام لب خود را پوشش دهید. استفاده از رژ لب هایی با تناژ رنگ های قهوه ای و قرمز تیره در این سبک از آرایش مناسب تر است.

 

ترند شماره ۶: پوستی تازه و درخشان

دیگر دوران استفاده از کرم پودرها و کرم های بسیار قوی به پایان رسیده است. در سال ۲۰۲۱ پوست شما باید سالم، سرزنده و سبک به نظر برسد. اگر می خواهید بر روی محصولات آرایشی و بهداشتی در سال ۲۰۲۱ متمرکز شوید، محصولات سلامت پوست باید الویت شما باشند. دنبال کردن یک روتین مشخص پوستی و عدم استفاده از کرم پودر ها و فونداسیون های آرایشی در سال ۲۰۲۱ اهمیت دارد.

 

ترند شماره ۷: تکنیک رنگ

رنگ ها در سال ۲۰۲۱ نقش بسیار مهمی را در دنیای مد و فشن ایفا می کنند. آرایش های خلاقانه با استفاده از رنگ های غیر عادی و شاید کمی تند در سال ۲۰۲۱ بیش از هر زمان دیگری ترند خواهد شد. استفاده از سایه های رنگین کمانی و یا رنگ های تندی مانند سبز، صورتی، آبی و بنفش در آرایش چشم یکی از ترند های پیش بینی شده برای سال ۲۰۲۱ است. شما می توانید با ایجاد بلوک های رنگی در پشت پلک های خود و سپس مخلوط کردن آن ها با یکدیگر، یک آرایش جسورانه را تجربه کنید.