021-28427838
ارسال به


پیچ گوشتی موبایلی ایمپکتور مدل ME 6032-A مجموعه 32 عددی

دسته بندی: غیر برقی
زیر دسته بندی محصول: پیچ گوشتی
رنگ:
سایز:
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال رایگان
هزینه ارسال تومان
هزینه ارسال نا مشخص
زمان ارسال روز
درباره محصول

سری پیچ گوشتی موبایلی ایمپکتور مدل ME 6032-A مجموعه 32 عددی

برای بازکردن یا بستن پیچ‌هایی با سری های کوچک و شکل‌های سری مختلف، باید از مجموعه سری‌های پیچ‌گوشتی کوچک استفاده کرد. این مجموعه‌ها نسبت به نمونه‌های مشابه دارای سری‌هایی با ابعاد و سایزهای کوچکتری هستند. مجموعه‌ای که به شما معرفی می‌شود با نام تجاری «ایمپکتور» (Impactor) به بازارمعرفی شده است. یک دسته پیچ‌گوشتی کوچک در کنار 30 عدد سری‌ پیچ‌گوشتی در این جعبه قرار دارد. یک عدد پنس نوک تیز که از آن برای برداشتن اجسام ریز استفاده می‌کنند، آخرین عضو این مجموعه است. از سری پیچ‌گوشتی این مجموعه، برای باز کردن یا بستن انواع و اقسام پیچ‌های عجیب و غریب و معمولی می‌توان استفاده کرد. 32 سری ذکر شده شامل: 3 عدد سر پیچ‌گوشتی چهارسو، 7 عدد سر پیچ‌گوشتی دوسو، 8 عدد سری آلن 6 ضلعی، 9 عدد سری ستاره‌ای، یک عدد سری دندان ماری (دو سو وسط خالی)، دارای یک عدد سری مثلثی و دارای یک عدد سری سه سو است. باید در نظر داشت که کیفیت این مجموعه نسبت به قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده قابل قبول است اما اگر به دنبال کیفیتی ایدئال هستید شاید بد نباشد بیشتر جستجو کنید.
 

 

کاربر گرامی توجه داشته باشید:

- برای خرید این محصول باید ابتدا در سایت عضو شوید.

- توجه داشته باشید که قیمت‌ها برای خرید تکی می‌باشند. برای دریافت کد تخفیف ویژه جهت خرید عمده به همکاران ما در واتس‌اپ پیام دهید.

09198413797

www.instagram.com/bombena.ir
زمان تحویل:
چند ساعت تا 1 روز
تعداد:
32 عددی
کاور:
دارد
توضیحات کاور:
پلاستیکی
شماره آچار:
چهارسو به شماره ۰۰ و ۰ و ۱ و ۲ - دارای سر پیچ‌گوشتی دوسو به شماره ۱.۵ و ۲ و ۲.۵ و ۳ و ۴ - دارای آچار آلن ۶ ضلعی ۲.۵ و ۳ و ۳.۵ و ۴ و ۴.۵ و ۵ و ۵.۵ - دارای آچار خورشیدی ۴ و ۵ و ۶ و ۷ و ۸ و ۱۰ و ۱۵ - دارای آچار ستاره‌ای ۱.۵ و ۲ - دارای آچار مثلثی ۲.۳
اقلام همراه:
پنس - دسته
افزودن نظر
محصولات مشابه شاید این محصولات مورد پسند باشد