منبع تحت فشار هاماک

منابع تحت فشار یا مخازن تحت فشار هاماک از محصولات شرکت ایرانی-ترکیه ای می باشد. کارخانه تولیدی این مخازن در ایران قرار دارد. و محصولات با فناوری پیشرفته آلمان تولید می شوند.

access_time ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۴ مهر
remove_red_eye 20 بازدید
بیشتر بخوانید
بهترین سشوار صنعتی را چگونه انتخاب کنیم؟

سشوار صنعتی که به نام تفنگ حرارتی نیز معروف است، ابزاری الکتریکی همانند یک سشوار برقی مو است که از فن و موتور ساخته شده و در زمان روشن شدن هوای گرم توسط نازل از داخل به بیرون منتقل می شود. در واقع این هوای گرم به وسیله یک المنت ایجاد شده و با قدرت زیادی به بیرون منتقل می شود. برای انتخاب بهترین سشوار صنعتی لازم است تا با انواع آن آشنا شوید. البته که این دستگاه کاربردهای گسترده ای دارد و با توجه به قدرت بالایی که دارد، اکثرا در کارهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. از کاربردهای این دستگاه می توان به سوزاندن رنگ با سشوار صنعتی، جوشکاری پلاستیک و خم کردن لوله های PVC و … اشاره کرد. لازم به ذکر است که با توجه به نوع کار می توان سرعت موتور و گرمای تولید شده توسط آن را به راحتی تنظیم کرد. این دستگاه در بازار ابزار تنوع بالایی دارد و توصیه ما این است که پیش از خرید با ویژگی های سشوار صنعتی، انواع آن و نکاتی در رابطه با خرید آشنا شوید تا بدانید بهترین سشوار صنعتی را چگونه انتخاب کنید.

access_time ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۲ مهر
remove_red_eye 28 بازدید
بیشتر بخوانید
ابزارآلات دیوالت (DeWalt)

دی‌والت (با نام تجاری DeWalt) برند آمریکایی تولید ابزار برقی و ابزار دستی برای ساختمان سازی، تولید و نجاری می‌باشد. دی‌والت نام تجاری بلک اند دکر، زیر مجموعه استنلی بلک اند دکر می‌باشد.

access_time ۱۴۰۰ يکشنبه ۱۱ مهر
remove_red_eye 26 بازدید
بیشتر بخوانید
منبع تحت فشار

منبع تحت فشار از سه قسمت پوسته، تیوب و فلنچ تشکیل شده است که پوسته خارجی آن معمولا با ورق 1.5 میلیمتر در کارخانه، بعد از قرار گیری در زیر دستگاههای پرس مخصوص به صورت دو عدسی قرینه هم تولید و سپس توسط ربات جوش داده می شوند. در مرحله بعد، جوش هر منبع تحت فشار مورد تست قرار گرفته و سپس عمل نصب تیوب و فلنچ بر روی منبع تحت فشار آب (مخزن تحت فشار) صورت می گیرد.

access_time ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۰ شهريور
remove_red_eye 122 بازدید
بیشتر بخوانید