راهنمای خرید

 

سفارش محصولات

پس از انتخاب محصولات و افزودن آن‌ها به لیست خرید، اکنون نوبت به سفارش می‌رسد. برای سفارش محصولات باید وارد صفحه سفارش شوید.

 

صفحه‌ی سفارش را از چندین روش می‌توانید باز کنید:

۱- فشردن دکمه سفارش در صفحه محصولات
۲- فشردن منوی سفارش در بالای صفحات

 

در صفحه سفارش اطلاعات مورد نیاز جهت ارسال محصولات را باید وارد نمایید. این اطلاعات شامل مشخصات فردی، آدرس و تعیین محل سکونت، انتخاب نوع ارسال و در نهایت پرداخت هزینه سفارش می‌باشد.
شما با ثبت نام و ورود به سایت می‌توانید مشخصات فردی خود را یکبار وارد و در دفعات بعد از آن استفاده نمایید. در این‌صورت دیگر نیازی به وارد نمودن مجدد اطلاعات ارسال نخواهد بود.
همچنین شما با ثبت کاربری و ورود به سایت می توانید از امکاناتی مانند لیست اقلام مورد علاقه، لیست خرید بعدی و یا مشاهده اقلام سفارش داده شده و لیست تراکنش ها نیز استفاده نمایید.
جهت ثبتنام و یا جهت ورود کاربر به این صفحه وارد شوید.


پرداخت هزینه سفارش
پرداخت هزینه سفارش فروشگاه اینترنتی بوم‌بنه به ۲ روش می‌تواند انجام شود:

۱- پرداخت آنلاین: پرداخت آنلاین بصورت اینترنتی و توسط کارتهای عضو شبکه شتاب بانکی انجام می‌شود. برای این منظور در هنگام پرداخت این گزینه را انتخاب و به درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت منتقل شوید.

۲- پرداخت نقدی: این روش مختص ساکنین شهر تهران می‌باشد. با انتخاب این روش هزینه توسط مامور تحویل در هنگام تحویل کالا اخذ میگردد. 


ارسال سفارشات
سفارشات به ۲ طریق ارسال می گردد:


۱-ارسال با پیک موتوری: برای ساکنین شهر تهران سفارشات به وسیله پیک ارسال می‌گردد. هزینه ارسال سفارشات بالای 500 هزار تومان رایگان و هزینه ارسال سفارشات کمتر از 500 هزار تومان ، 10 هزار تومان می‌باشد.

۲-ارسال به وسیله پست: ارسال به وسیله شرکت ملی پست انجام می شود. زمانبندی و ایمنی حمل و نقل بر عهده شرکت حامل می باشد.