قوانین و مقررات

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی بوم‌بنه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی بوم‌بنه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. فروشگاه اینترنتی بوم‌بنه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی بوم‌بنه ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه خدمات فروشگاه اینترنتی بوم‌بنه مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی بوم‌بنه جزئی از اموال این فروشگاه اینترنتی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر در انحصار فروشگاه اینترنتی بوم‌بنه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این فروشگاه اینترنتی محفوظ می‏‌دارد.

 

قوانین ارائه محصولات و خدمات

۱- تمامی محصولات عرضه شده دارای مجوز رسمی و تاییدیه‌های لازم از اینماد و وزارت صنعت و معدن وتجارت هستند.

۲- تمام محصولات عرضه شده اصل هستند. ما تضمین می‌کنیم که فروشندگان هیچ گونه محصول جعلی و فاقد اعتبار از کمپانی‌های سازنده را عرضه نخواهند کرد.

۳- تمامی محصولات دارای قیمت مصرف‌کننده هستند که به صورت آنلاین به‌روزرسانی می‌شوند.