021-28427838
ارسال به

قوانین و مقررات

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی بومبنا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی بومبنا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. فروشگاه اینترنتی بومبنا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی بومبنا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه خدمات فروشگاه اینترنتی بومبنا مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی بومبنا جزئی از اموال این فروشگاه اینترنتی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر در انحصار فروشگاه اینترنتی بومبنا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این فروشگاه اینترنتی محفوظ می‏‌دارد.

 

قوانین ارائه محصولات و خدمات

  1.  تمامی محصولات عرضه شده دارای مجوز رسمی و تاییدیه‌های لازم از اینماد و وزارت صنعت و معدن وتجارت هستند.
  2.  تمام محصولات عرضه شده دارای توضیحات کامل می‌باشند.
  3. در توضیحات محصول برای انتخاب بهتر شما مشتریان گرامی، اصل بودن و های کپی بودن محصول نیز نوشته شده است.
  4. تمامی محصولات دارای قیمت مصرف‌کننده هستند که به صورت آنلاین به‌روزرسانی می‌شوند.

 

روند استرداد وجه

در صورتی که کاربر شماره کارت خود را در پروفایل خود وارد کرده باشد، وجه موردنظر از طریق همان شماره کارت برگردانده می‌شود و از طریق پیامک به ایشان اعلام می‌گردد؛ در غیر این صورت با ایشان تماس گرفته و شماره کارت ایشان را دریافت خواهیم کرد و سپس روند استرداد وجه را از سر خواهیم گرفت.

 

رویه بازگرداندن کالا

  1. لطفا قبل از هرگونه اقدامی از طریق شماره های موجود در بخش بالای وبسایت، با کارشناسان پشتیبانی بومبنا تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید. از ارسال کالا بدون هماهنگی با کارشناسان بومبنا، خودداری فرمایید.
  2. پلمپ کالای مرجوعی نباید باز شده باشد. کالا را باید در جعبه اصلی خود قرار داده و ارسال کنید.
  3. پس از ارسال، عکس رسید پستی را به واتس‌اپ بومبنا به شماره 09198413797 ارسال کنید.