ابزاربومبنا
02156217399
ارسال به

منبع تحت فشار هاماک

منابع تحت فشار یا مخازن تحت فشار هاماک از محصولات شرکت ایرانی-ترکیه ای می باشد. کارخانه تولیدی این مخازن در ایران قرار دارد. و محصولات با فناوری پیشرفته آلمان تولید می شوند.

access_time ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۴ مهر
remove_red_eye 634 بازدید
 منبع تحت فشار هاماک

 

مشخصات کلی منابع تحت فشار هاماک

تیوپ منابع تحت فشار هاماک از نوع تیوپ ایتالیایی سفا SEFA می باشد. این تیوپ ها از ترکیب EPDM و کائوچو ساخته شده و قابل استفاده برای مخازنی که جهت آب شرب استفاده می شوند می باشد. استفاده از تیوپ های سفا باعث طول عمر بالای تیوپ ها شده و همچنین به راحتی قابل تعویض هستند. باید توجه کنید که منابع تحت فشار هاماک تیوپ دار هستند و دیافراگمی نیستند.

 

محصولات هاماک دارای 18 ماه گارانتی هستند و این مخازن تحت فشار در حجم های 24، 50، 60،80، 100، 200، 300 و 500 و 1000 لیتری تولید می شوند..

حداکثر فشار کاری منابع تحت فشار هاماک تا حجم های 100 لیتر به میزان 10 بار است و در حجم های بالاتر از 100 لیتر 12 بار است. محدوده دمای کاری این منابع از -10 تا 100 درجه سانتیگراد می باشد.

 

نکات ضروری قبل از خرید منابع تحت فشار

قبل از خرید منبع تحت فشار هاماک به دو نکته مهم دقت کنید:

1- بسیاری از منابع تحت فشار موجود در بازار چینی و یا تقلبی و با کیفیت پایینی هستند. توصیه می شود قبل از خرید خوب تحقیق کنید و با دقت خرید کنید. 

2- منابع تحت فشار هاماک تیوپی هستند و دیافراگمی نیستند، متاسفانه تعداد زیادی از فروشندگان منبع تحت فشار تیوپی را با عنوان منبع تحت فشار دیافراگمی می فروشند. در حالی که این دو با یکدیگر متفاوتند.

 

قیمت منبع تحت فشار هاماک

همانطور که ذکر شد منابع تحت فشار دو نوع دارند: دیافراگمی و تیوپی. منابع تحت فشار هاماک از نوع تیوپی هستند. قیمت منبع تحت فشار دیافراگمی بیشتر از قیمت منبع تحت فشار تیوپی است. کیفیت منابع دیافراگمی بیشتر است و طول عمر بیشتری دارند. اما به دلیل داشتن قیمت مناسب منبع تحت فشار تیوپی هاماک بیشتر مورد استقبال در بازارهای ایران قرار گرفته است. برای اطلاع از قیمت منبع تحت فشار هاماک اینجا کلیک کنید..