ابزاربومبنا
02156217399
ارسال به

بهترین شرکت های تولید کننده ماسک جوشکاری کدامند؟

در بازار انواع مختلفی از ماسک جوشکاری وجود دارد که از نظر ویژگی ها، قیمت و کیفیت متفاوت هستند. انتخاب یک ماسک جوشکاری مناسب، اهمیت زیادی دارد.

access_time ۱۴۰۲ چهارشنبه ۲۲ آذر
remove_red_eye 341 بازدید
بهترین شرکت های تولید کننده ماسک جوشکاری کدامند؟

بهترین شرکت های تولید کننده ماسک جوشکاری کدامند؟

جوشکاری یکی از مشاغل پر خطر است که نیاز به تجهزات ایمنی مناسب دارد. یکی از مهم ترین تجهیزات ایمنی برای جوشکاران، ماسک جوشکاری است. ماسک جوشکاری از چشم و صورت جوشکار در برابر نور وحرارت ناشی از جوشکاری محافظت می کند.

 

 

در بازار انواع مختلفی از ماسک جوشکاری وجود دارد که از نظر ویژگی ها، قیمت و کیفیت متفاوت هستند. انتخاب یک ماسک جوشکاری مناسب، اهمیت زیادی دارد. درهنگام خرید ماسک جوشکاری، باید به عوامل مختلفی از جمله نوع جوشکاری، شرایط محیطی و بودجه خود توجه کنید.

1-رونیکس

دراین مقاله به معرفی بهترین شرکت های تولید کننده انواع ابزار آلات در جهان است . این شرکت محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید می کند . عینک جوشکاری رونیکس از جنس پلی کربنات ساخته شده است و دارای پوشش ضد بخار و ضد خش است . این عینک دارای درجه تیرگی مناسب برای انواع جوشکاری است و از چشم ها در برابر نور شدید و اشعه های مضر جوشکاری محافظت می کند .

2-اینکو

اینکو یکی دیگر از برنده های معتبر تولیدکننده ی عینک جوشکاری است . 

ین شرکت محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت بالا و قیمت مناسب تولید می کند.

عینک جوشکاری اینکو از جنس پلی کربنات ساخته شده است و دارای پوشش ضد بخارو ضد خش است . این عینک دارای درجه ی تیرگی مناسب برای انواع جوشکاری است و از چشم ها در برابر نور خورشید و اشعه های مضر جوشکاری محافظت می کند.

3-توسن

توسن یکی از برند های ایرانی تولید کننده ی عینک جوشکاری است . این شرکت محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت  مناسب تولید می کند . عینک جوشکاری توسن از جنس پلی کربنات ساخته شده است و دارای پوشش ضد بخار و ضد خش است . این عینک دارای درجه ی تیرگی مناسب برای انواع جوشکاری و ازچشم ها دربرابر نور شدید و اشعه های مضر جوشکاری محافظت می کند . 

4-یو وی ایکس

یو وی ایکس یکی از برند های آلمانی تولید کننده ی عینک جوشکاری است . این شرکت محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید می کند. عینک جوشکاری یو وی ایکس از جنس پلی کربنات ساخته شده است و دارای پوشش ضد بخاطر و ضد خش است . این عینک دارای درجه ی تیرگی مناسب برای انواع جوشکاری و از چشم ها در برابر نور شدید و اشعه های مضر جوشکاری محافظت می کند . 

نکات مهم در انتخاب عینک جوشکاری 

  • نوع جوشکاری :نوع جوشکاری که انجام دهید ،بر نوع عینک جوشکاری مورد نیاز شما تاثیر می گذارد . برای جوشکاری با گاز ،عینک جوشکاری با درجه تیرگی 10 تا 14 مناسب . برای جوشکاری با الکترود، عینک جوشکاری باالکترود،عینک جوشکاری با درجه تیرگی 9 تا 11مناسب است.
  • شرایط محیطی :شرایط محیطی بر نوع عینک جوشکاری مورد نیاز شما تاثیر می گذارد . اگر در محیطی با دود و گرد غبار و ضد خش نیاز دارید . 
  • بودجه :قیمت عینک جوشکاری با توجه به کیفیت و ویژه گی های آن متفاوت است .